İkizler Kadınının Kına Gecesi

Öncü, yetenekli, zeki ve neşeli ikizler kadınlarının renkli kişilikleri nedeniyle karar vermekte en zorlanan kadınlardan biri oldukları bilinmektedir. Modaya uygun olan her şeyin en güzelini belki de ilk öğrenen ve ilk uygulayanlar hep ikizler burcu kadınlarıdır. Tabi ki ikizler kadını için yalnızca güzellik cezbedici değildir. Farklı, yenilikçi ve sürprizli tercihleriyle ikizler kadını kına gecesinde tüm konuklarını hayretle gülümsetecek ve kına gecesi yıllarca akıllardan çıkmayacaktır.

‘Yılın en eğlenceli kına gecesi yarışması’ olsa birinciliği kimselere bırakmayacak olan, ikizler kadınının kına gecesinin detaylarına hep beraber bir göz atalım!

1) Sürprizli bir gece

İkizler kadını rengârenk kişiliği ile sıradanlığa asla tahammül edemez. Onun kına gecesinde geçmişle gelecek harmanlanmalı, doğuyla batı sentezlenmeli, aynı anda hem minimalist hem de maksimalist olunmalı ve tüm konukları yenilikçi tercihlerini karşısında coşkulu bir gece yaşamalıdır. Ancak aklınıza asla rüküş veya zevksiz bir sahne gelmesin. İkizler kadınının entelektüel seviyesi ve ince zevki sayesinde, farklılıklardan doğan mükemmel bir uyum yakalanacak, ayrıca görsel, işitsel ve hatta damak zevkine yönelik müthiş sentezler ortaya çıkarılacaktır.

2) Farklı Renklerin Harmonisi ve takılar

Birden fazla giysi değiştirmek, geleneksel kostüm dışında kendi renkli kişiliğini ortaya koyacağı birden fazla farklı giysiyle eğlencenin tadını çıkartmak tam da bu kadından beklenecekler arasındadır. Geleneksel giysilerle konuklarının karşısına çıktığında ikizler kadınının Hint esintileri taşıyan bir Türk kına gecesi kostümü giymesi oldukça olasıdır. ‘Bana doğular yetmez, batıdan da bi tutam Hawaii esintisi de lazım’ diyerek iri çiçeklerle dolu taçları takmayacağını da garanti edemiyoruz.

Ürün yerleştirme (kına köstüm örnekleri)

Ürün detayları için resmi tıklayınız

 

Ürün detayları için resmi tıklayınız

İkizler kadınından tek tema renkli bir gece beklemek büyük hata olacaktır. İkizler kadınının kına gecesinde, tüm konuklar eğlencenin olduğu kadar, kendileri için hazırlanan rengarenk aksesuarlarla adeta görsel şölenin de doğal bir parçası haline gelecektir.

Sarı rengi en iyi taşıyan burç ikizlerdir. Bu nedenle sarılar, turuncular ve altın renkleri kına gecesinde tercihleri arasında kuşkusuz yer alacaktır. Bir tane takıyla asla yetinemeyen ikizler kadınının, birini seçse diğer hep aklında kalacağı için kına gecesinde kolunda çok sayıda bileziğin, boynunda zincirlerin, kulağına her kıyafetine göre değişecek küpelerin ve hatta belinde altın penez bezeli bir kemerin, başında gösterişli altın rengi bir tacın olması beklenen bir durumdur.

3) Hint kınası

İkizler kadınının eline kaşıkla kınayı koyup sarmaya teşebbüs edecek kişi daha anasının karnından doğmamıştır! İkizler kadını, cömert, sürprizli ve zevkli yapısıyla hint kınası yapacak iki kişiyi kınasına getirtecek ve tüm konuklarına özel dizaynların yapılmasını tercih edecektir.

Daha mütevazı bir bütçeyle gecesini düzenleyecek olan ikizler kadınları ise, hint kınası stickerlara yönelebilir. Ürünlerin konuklara bir tür çekiliş gibi dağıtılmasını ve eğlence başlanmadan uygulanmasını da tercih edebilir. Bu akılcı çözüm geceye beklenmeyen sıralar sayesinde hız, gecenin başında herkesin uygulamış olması sayesinde bütünlük dolu renkli anlar ekleyecektir!

4) Kına Armağanları

Sevecen, cömert ve nazik… İkizler kadını mutlu olmayı sevdiği kadar mutlu etmeyi de sever, o nedenle gelen konuklarına muhakkak o geceden bir anı bırakmak isteyecektir. Bir anı dediysek sakın tek bir armağan seçeceği zannedilmesin. Birini seçse öteki aklında kalacağı için, hazırlayacağı küçük armağanlarının içinde birbirinden güzel birkaç obje muhakkak bulunacaktır. Seçimleri her zaman sürprizli ve farklı olacağı için, özel dizayn ürünlere yönelmesi, ya da armağanlarını kendisinin kombinlemesi çok olasıdır. (En güvendiği dostları veya annesinin yönlendirmeleriyle tabii ki!)

 

5) Müzik seçimi ve Danslar

İşte dünyanın en eğlenceli playlisti… Eğlenirken ne yaptığınızı şaşıracağınız bu gecede, kah salsalar yapılacak, kah çiftetelliler oynanacak ve muhakkak sağ gösterirken sol vurulacak. J Yıllar sonra Kına gecesi kayıtlarını dostlarınızla birlikte izlerken lütfen, videonun sesini kapatın! Bir saniye içinde Twistten halaya geçen kendinizi ve tüm sevdiklerinizi bir sessiz film gibi izlemek bu işin en keyifli yanı olacak.

 

BONUS: SÜRPRİZ

Konu ikizler kadınıysa aslında tek bir madde yazmak bile yeterli olacaktır ‘Sürpriz’. Bu onun zekasını, cömertliğini ve iletişim kabiliyetini en iyi sergileyebildiği alan olduğu kadar, kendisine sunulmasından da en mutlu olduğu armağan türüdür. Bu sürprizlerin türü, bütçenize ve hayal gücünüze göre değişse de, ikizler kadınının yüzünde oluşacak gülümseme hep aynı olacaktır. Gelin Trendi ekibi olarak, dar bütçeli dostlara önerimiz, ikizler kadınının ve sizlerin güzel fotoğraflarından yapacağınız beklenmedik şakalarla dolu bir slide show, ya da tüm tanıdıklarının çektikleri kısa videolardan oluşturulacak bir kolaj olacaktır. Biraz daha kalıcı armağanlar sunmak isteyen dostlar içinse önerilerimiz sitemizde!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir